Hakkımızda


TECH Garage
Hayatınıza
adrenalin katın!Ataşehir’de hizmetine devam etmekte olan TECH Garage, chip tuning, DPF çözümü, EGR çözümü, hız limitörü iptali gibi bir çok konuda firma isminden söz ettirmeyi başarmıştır.

Kurucularımız sektördeki faaliyetlerine 2004 yılında başlamış ve hizmet yelpazelerini genişleterek araç modifiyesi ve araç kişiselleştirmede uzman ekipleri ile beraber başarılarını günümüze kadar sürdürmüştür. 2007 yılında araç yazılımı konusunda dünya markası olan “Dimsport” u Türkiye’de aranan bir marka haline getirmişlerdir.

 

Dürüstlük: Tüm iş süreçlerinde ve ilişkilerinde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarla ilişkilerde de dürüstlükle hareket ederiz.

Gizlilik: Gizli ve özel bilgiler; rekabet açısından dezavantaj yaratabilecek bilgileri, ticari sırları, özlük haklarına ait bilgileri üçüncü şahıslarla akdedilen “gizlilik anlaşmaları” çerçevesindeki bilgileri kapsar. Şirket çalışanları olarak; müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösterir, Şirketin faaliyetlerine ilişkin gizli bilgileri korur, sadece şirketin amaçları doğrultusunda kullanır; belirlenen yetkiler dahilinde ilgili kişilerle paylaşırız. Şirketimize ve çalıştığımız firmalara ait her türlü gizli bilginin içeriden sızdırılması suretiyle, herhangi bir ticari menfaat elde edilmesini kesinlikle kabul etmeyiz.


Çıkar Çatışması Şirket çalışanları olarak, çıkar çatışmasından uzak dururuz. Mevcut görevlerden yararlanarak; şahsen, aile veya yakınlar vasıtası ile iş münasebetinde bulunulan kişi ve kuruluşlardan kişisel çıkar sağlamayız. Şirket adını ve gücünü, Şirket kimliğini, kişisel fayda sağlamak amacıyla kullanmaktan kaçınırız.

Sorumluluklar: Yasal sorumlulukların yanı sıra; müşterilere, tedarikçi ve rakiplerimize, topluma, insanlığa ve TECH Garage adına aşağıda sıralanan sorumlulukları yerine getirmeye özen gösteririz.

TECH Garage'ın yapmış olduğu araçlar, fuar ve aktivitelerde övgü ile konuşulmakta, yurt içi ve yurt dışı basınında yayımlanmaktadır.

TECH Garage yurt dışında, özel olarak üretimini yaptırıp ithal ettiği ürünler, sektör genelinde pazar payının %28’ne sahiptir. Satışını ve satış sonrası desteğini tam anlamıyla vermekle beraber distribütörü olduğu markaların da Türkiye genelinde bayiliklerini vererek otomotiv sektöründe kendi ismini ve markalarını en üst basamaklara çıkarmayı başarmıştır.


Vizyon &
Misyon


TECH Garage’ı risk altında bırakabilecek karmaşık durumlarla karşılaştığımızda, öncelikle idari danışma prosedürlerini izleyerek hareket ve davranışlarda bulunuruz.

Vizyon: Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.
Misyon: Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan stratejik bir portföyü paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek.
Executive MBA: Vizyonu geniş, dünyayı algılayan, şirket yönetiminde çok yönlü bakış açısına sahip yöneticiler yetiştirmeyi amaçlayan bir programa sahibiz.
Marketing Equity: Pazarlama Yöneticilerinin uzun vadeli pazarlama stratejileri oluşturmak, pazarlama yatırımlarının geri dönüşümünü incelemek, yeni pazarlar yaratmak, marka, müşteri, dağıtım kanalları konularında farklı bakış açıları edinmelerini sağlamayı hedefleyen bir programa sahip olmak gururu ve onurunu taşımaktayız.

Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız: Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik, güven ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.